Maila oss

Kontakta oss via mail?
Klicka på adressen nedan!

info@auto-mobil.se

RING OSS

Vill du hellre slå oss en signal?
Du når oss på numret nedan!

0340-20 55 10

BESÖK OSS

Pollengatan 2
432 48 Varberg

Få vägbeskrivning

BESÖK OSS

Bilförsäljning: mån-fre: 9-18, lör: 10-14
Varberg: mån-fre: 7-16

Få vägbeskrivning

Personal


Tveka inte att kontakta någon av vår personal så hjälper vi dig med ditt ärende!

Alice Nilsson
Servicerådgivare
alice@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 15

Janne Kljutschnik
Försäljning nya & begagnade bilar
janne.k@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 14

Johan Johansson
Platschef
johan@auto-mobil.se

Tel: 0340-205513

Joachim Holmström
Delägare
joachim@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 11

Jan-Eric Lindgren
Delägare
janne@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 12

Alexander Ritseson
Master tekniker
alexander@auto-mobil.se

Erik Holgersson
Tekniker

Kristoffer Strid
Tekniker
kristoffer@auto-mobil.se

Jan-Eric Lindgren
Delägare
janne@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 12

Alexander Ritseson
Master tekniker
alexander@auto-mobil.se

Erik Holgersson
Tekniker

Kristoffer Strid
Tekniker
kristoffer@auto-mobil.se

Miro Radoynov
Bilvårdstekniker