Aktuella erbjudanden

Här hittar du våra senaste erbjudanden

MAZDA MX-30
privatleasing från 2 496 kr/mån

Se alla erbjudanden från Mazda

MITSUBISHI ASX
Just nu 264.900:-

Se alla erbjudanden från Mitsubishi

Erbjudande Swace och Swift
privatleasa från 1.995 kr/mån

Se alla erbjudanden från Suzuki

Auto-Mobil är auktoriserad återförsäljare för Mazda, Mitsubishi, Suzuki och begagnat i Varberg. Vi erbjuder ett tryggt och enkelt bilägande oavsett om du köper, privatleasar eller finansierar din bil, finns vi här för att hjälpa dig! Vår fullserviceverkstad tar hand om service och reparationer med original reservdelar och inkluderar assistansförsäkring. Vår anläggning är enkel att komma till med vårt centrala läge precis vid motorvägsmotet E6 Varberg nord.

Alice Nilsson
Servicerådgivare
alice@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 15

Janne Kljutschnik
Försäljning nya & begagnade bilar
janne.k@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 14

Johan Johansson
Platschef
johan@auto-mobil.se

Tel: 0340-205513

Joachim Holmström
Delägare
joachim@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 11

Jan-Eric Lindgren
Delägare
janne@auto-mobil.se

Tel: 0340-20 55 12

Alexander Ritseson
Master tekniker
alexander@auto-mobil.se

Erik Holgersson
Tekniker

Kristoffer Strid
Tekniker
kristoffer@auto-mobil.se

Miro Radoynov
Bilvårdstekniker

Bilförsäljning

Vi säljer nya bilar från Mazda och Mitsubishi.

Bil- och däckverkstad

Förutom bilförsäljning har vi även bil- och däckverkstad.

Personlig service

Du får alltid en personlig kontakt hos oss på Auto-Mobil.

Finansiering

Tillsammans med våra partners kan vi erbjuda bra finansieringslösningar.

Företagsleasing

Vi hjälper ert företag med bra avtal och leasing.

Begagnat försäljning

Förutom nybilsförsäljning har vi även begagnatförsäljning